Teisipäev, 4. august
   Esileht   TEHNIKA   KASUTATUD TEHNIKA   UUDISED   KONTAKTID   KAUBAMÄRGID   TARTU OSAKOND 
 
  TEHNIKA
    KUIVATID
    KUIVATID ECO
    LÄGATSISTERNID
    KILETAJAD
    VAALURID
    NIIDUKID
        SIP
          ESIRIPP
          TAGARIPP
          NIIDUKOMBINATSIOONID
    KAARUTAJAD
    RANDAALID
    RULOONIPURUSTAJAD
    SÕNNIKULAOTAJAD
    KOGURKÄRUD
    KERGADRAD
    ADRAD
    Kombainid
    Kultivaatorid
    külvikud
    Teleskooplaadurid
    Traktorid
 


Kiire ja efektiivne rohu lõikamine ja  edastamine muljurisse või vaalu

Eriliselt disainitud kettad  tagavad kiire ja puhta  rohu  lõikamise , ning materjali edastamise muljurisse võivaalu , isegi kui niidetakse allamäge .Kettad  on valmistatud eriti kulumiskindlast materjalist paksusega 5 mm  ja need on paigutatud latile nii , et vältida  ükskõik missugust  rohumassi  akumuleerimist  ükskõik millisesse lati osasse.  Kiirühendusega teravahetus on standardvarustuses.

Moodsaim  ehitus praegu Euroopas pakutavate niidulattide seas.
Latt on konstrueeritud nii , et tagada niidu kiirus ja puhtus , samuti vaalu ühtlasus ja sümmeetrilisus erinevates tingimustes.
*                               Kettad töötavad paarides, – kiirem ja puhtam niide,
*                               Täiesti sile ja pealt kaardu olev lati pealispind tagab kiirema materiali edastamise ja väldib materjali akumuleerumise nt. ketaste alla või vahele.
*                               Kõrgkvaliteetsed hammasrattad tagavad vaikse töötamise,
*                               Latt on ehitatud nii , et kõik vajalikud hooldus või remont tööd võtaksid võimalikult vähe aega ja oleksid võimalikult odavalt teostatavad.
1.       Latt on eraldi kaitstud ka tagaosas: Kettad on ekstra kaitstud ka lati yaga, see teeb ’’Silvercut ’’niidulati konstruksiooni  väga vastupidavaks ja tõstab need tippkonkurentsi kogu maailmas.

2. Ketaste kaitse: Iga kettavõll on nagu lõikepolt kivikaitse ,  purunemise korral on seda lihtne asendada. Ketaste esiosa , kui asub tera kiirkinnitus on eraldi vahetatav detail. Kui ketas juhtub lööma vastu kivi, ei ole vaja vahetada kogu ketast

3. Terade kiirühendus on standardvarustuses .

4. Kumera disainiga tallad. Tagavad võimalikult ühtse kandepinna kogu talla ulatuses ,et vältida talla esiserva enneaegset kulumist. Tallad on  valmistatud erilisest boorterasest ,et anda neile võimalikult pikk eluiga.  .
 
Tänu viimastel aastatel tehtud suurtele investeeringutesse tootearendusse ja eeltoodud väljatöötatud tehnilistele lahendustele  on SIP  ainuke rohukoristusmasinate tootja maailmas kes annab oma masinatele tehasegarantii 2a . töötunni piiranguta.

 
 
 
Saare Talutehnika OÜ, Laukna küla, Märjamaa, tel +372 5057936, e-post: info@stt.ee